DrewDecor to  firma, którą stanowią ludzie zaangażowani, niebojący się wyzwań i mający satysfakcję z tego co robią. Zajmujemy się produkcją mat łazienkowych i innych produktów, w których stosujemy drewno jesionowe po obróbce termicznej. Poprzez ten sklep chcemy nie tylko sprzedawać nasze produkty, ale przede wszystkim zwrócić uwagę i zwiększyć świadomość na temat procesu obróbki termicznej drewna. Pokazać możliwości wykorzystania nowych właściwości jakie uzyskało drewno w procesie. W 2013r po raz pierwszy mieliśmy styczność z drewnem termowanym, zafascynowaliśmy się jego estetyką, właściwościami oraz niepowtarzalnym naturalnym na wskroś brązowym zabarwieniem. Od tamtego czasu pracujemy na drewnie po obróbce termicznej, testujemy je zdobywając doświadczenie i znajdując coraz to nowsze możliwości zastosowania.

Nasze produkty wykonywane są ręcznie z dbałością o szczegóły i estetykę wykonania. Podczas produkcji mat łazienkowych materiał układany jest tak aby utworzył wzór z usłojenia, a odmienne odcienie przechodzą płynnie w tonacji.

Zachęcamy do dzielenia się z nami kreatywnymi pomysłami z wykorzystaniem drewna termowanego. Państwa opinie, sugestie czy uwagi pozwolą na doskonalenie jakości produktów i obsługi. Wyzwania motywują nas do działania, a satysfakcja klienta to nasze motto.